Apie įmonę

Optimized-30-compressor

27 metų patirtis

Įkurta 1995 m. įmonė UAB „Achempak“ gamina polipropileninius didmaišius (minkštuosius konteinerius), skirtus pakuoti, transportuoti bei sandėliuoti šiai produkcijai: įvairioms trąšoms, chemikalams, medžio bei plastikinėms granulėms, kombinuotiems pašarams, sėkloms, dėvėtiems drabužiams, statybinėms medžiagoms (cementui, skiediniams, akmens, smėlio skaldai) ir kitiems biriems pavojingiems ir nepavojingiems produktams, taip pat maisto produktams (grūdams, miltams, cukrui, įvairioms daržovėms).

Mes Jums siūlome kokybiškus didmaišius, kurie yra lengvi, stiprūs, plataus pritaikymo spektro, saugūs vienkartinio ar daugkartinio panaudojimo, vienos, dviejų ar keturių kilpų. Jų naudojimas sutaupys Jūsų laiką fasuojant birius produktus, mažins transportavimo kaštus, lengvins pakrovimą.

Asortimentas – pasirinktinai nuo 500 kg iki 2500 kg talpos su galimybe konstruoti ir gaminti didmaišius pagal specifinius užsakovo reikalavimus.

Didmaišių žymėjimas – gaminami polipropileniniai didmaišiai žymimi vartotojų firmų logotipais, kuriuos galime atspausdinti net 7 spalvų (viena pusė 4 spalvos, kita pusė 3 spalvos), ir priklausomai nuo didmaišio konstrukcijos, ant kelių didmaišio pusių.)

Esant įmonės gamybiniams pajėgumams – apie 300.000 vnt/mėn., bei dirbant aukštos kvalifikacijos specialistams, galime tenkinti tiek didelių, tiek mažų klientų poreikius. Įmonė bendradarbiauja su vis platesniu klientų ratu ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje bei Azijoje. Bendradarbiaujame su Estijos, Latvijos, Švedijos, Suomijos, Vokietijos , Lenkijos , Prancūzijos, Olandijos bei kt. šalių užsakovais.

Asociacijos, kurioms priklausome

  • Lietuvos pakuotojų asociacija (LPA)
  • Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA)
  • Europos (minkštūjų konteinerių) didmaišių asociacija (EFIBCA)

Lietuvos pakuotojų asociacija  suteikia galimybę  pranešti apie save Europos rinkai. Kadangi asociacija teikia naujausią informaciją apie pakavimą visame pasaulyje, turime galimybę sekti naujausias pakuotės  tendencijas ir pritaikyti didmaišių gamyboje

Pramonės prekybos ir amatų rūmų asociacija atstovauja  mūsų įmonės interesus ir stiprina žinomumą tarptautinėje bendruomenėje. Atsižvelgdama į narių interesus teikia pasiūlymus LR vyriausybei dėl verslumo skatinimo. Skatina dalyvauti  parodose,  konferencijose bei kituose  renginiuose

Europos  didmaišių asociacija suteikia mums  galimybę bendradarbiauti  su kitais asociacijos nariais didmaišių saugos bei kokybės klausimais, užtikrinant galutiniam vartotojui aukštą kokybę. Buvimas šios asociacijos nare skatina mus plėtoti sąžiningus bei tvarius santykius su klientais, tiekėjais bei su įmonės darbuotojais.

ĮMONĖS KELIAMI TIKSLAI

išlaikyti rinkos lyderės pozicijas Lietuvos ir Baltijos šalių polipropileninių didmaišių gamybos ir prekybos srityje;

įdiegant naujus gamybos ir logistikos metodus didinti konkurencinį pranašumą ir siekti kasmetinio augimo bei tobulėjimo savo srityje išlaikant aukštą produkcijos kokybę;

išlikti stabilia, socialiai atsakinga, lanksčia, greitai į kiekvieno kliento poreikius reaguojančia įmone.

Priklausome koncernui “Achemos grupė"

Įmonė priklauso Koncernui „ACHEMOS GRUPĖ“, kuris  vienija per 40 įmonių, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Suomijoje, Kroatijoje, Čekijoje ir Švedijoje, (www.achemosgrupe.lt).

Koncerno „ACHEMOS GRUPĖ“ įmonės veikia šiose srityse:

– Trąšų gamyba ir prekyba;
– Agroverslas;
-Krova ir logistika;
-Dujų gamyba ir prekyba;
-Energetika;
-Viešbučiai;
-Kitas verslas: saldumynų ir pakuočių gamyba, remonto, inžinerinių, projektavimo, saugos,draudimo, žiniasklaidos ir kitos paslaugos